WE ALSO SPEAK THESE LANGUAGES

Naše služby

Hypodům vám nabízí kompletní finanční poradenství. Ať chcete získat hypotéku, pojistit svůj majetek, vzít si úvěr nebo uzavřít stavební spoření. V našem týmu máme odborníky, kteří se vyznají ve všech zmíněných oblastech a mají dlouholeté zkušeností.

Hypotéka na bydlení

Ať už kupujete byt či rodinný dům, rekonstruujete svoji nemovitost nebo se chystáte stavět, naši poradci jsou tady pro vás. Díky dlouholetým znalostem a dovednostem pro vás vyberou vždy optimální řešení, které bude reflektovat vaše aktuální potřeby a současně nabídne i nejvýhodnější cenové podmínky.
Dlouhodobou spoluprací s drtivou většinou hypotečních bank na českém trhu můžeme tyto hodnoty našim zákazníkům zaručit a už jste zaměstnanec, osoba samostatně výdělečně činná nebo majitel firmy.

Mám zájem o hypotéku

Pojištění na míru

Buďte připraveni na nástrahy, které život přináší. Chraňte majetek i zdraví vás a vašich nejbližších po celý život. Naši poradci vám sestaví ideální řešení ať už se jedná o ochranu vašich nemovitostí, vozidel, pojištění odpovědnosti nebo toho nejcennějšího - života a zdraví. Porovnáváme produkty všech pojišťoven na českém trhu a proto vám vybereme vždy to nejlepší pro vás.
O správné nastavení vaší ochrany a vašeho majetku se budeme starat po celou dobu, tak abyste v každém okamžiku byli maximálně chráněni.

Mám zájem o pojištění

Zhodnocení vašich úspor

Akcie, dluhopisy a další nástroje zhodnotí volné prostředky určitě lépe než běžný účet. Naši poradci se zhodnocování finančního majetku věnují dlouhodobě, někteří z nich působili v předních bankách nebo fondech, proto vám můžeme nabídnout prémiové služby privátního bankovnictví.
Jednotlivé typy investic vždy pečlivě zkoumáme, tak abychom vám přinášeli jen renomované a prověření tituly. Pomůžeme vám zkombinovat správné produkty, abyste byli zajištěni v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.

Mám zájem o investice

Podnikatelské úvěry

Hledáte podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele? Chcete rozšířit své podnikání nebo jen optimalizovat zdroje? V podnikání se peníze vždycky hodí, o jejich správné rozvrstvení se postarají naši poradci. Máme zkušenosti s financováním velkých projektů i malých nápadů.
Na základě individuálního přístupu vyberme ten správný úvěrový produkt pro vaši konkrétní situaci.

Mám zájem o úvěr

Stavební spoření

Stavební spoření je u spousty Čechů stále oblíbené jako bezpečný produkt se státní podporou. Má svou nezastupitelnou roli v přípravě na vlastní bydlení ať už jde o pořízení prvního bydlení či rekonstrukci toho stávajícího. Dávno už ale také neplatí, že byste našetřené peníze museli použít výhradně jen do bydlení.
Spolupracujeme se všemi stavebními spořitelnami na českém trhu, rádi vám tedy porovnáme nabídky a vybereme tu nejvhodnější. Využijte naplno výhody stavebního spoření a nezapomínejte spořit vašim dětem již od útlého dětství. .

Mám zájem o spoření

Spotřebitelské úvěry

Rádi vám pomůžeme překlenout i neočekávané výdaje pomocí obyčejné půjčky. Vybereme ze záplavy produktů na trhu vždy tu nejlepší variantu pro vás, tak aby vaše půjčka plnila roli dobrého sluhy a nikoli zlého pána.
Současně umíme i zkrotit splátky vašich úvěrů pokud se jich vedle sebe sešlo více a zatěžují váš rodinný rozpočet víc než je komfortní. Konsolidací neboli sloučením více půjček do jedné se uleví vašemu rodinnému rozpočtu.

Mám zájem o úvěr

Realitní služby

Prodej či nákup nemovitosti svěřte raději odborníkům a vyhněte se tak nepříjemným zkušenostem. Naši poradci, díky dlouholeté spolupráci s renomovanými realitními experty, vám vždy rádi pomohou se zprostředkováním prodeje nebo koupě nemovitosti. Nákup nebo prodej nemovitosti patří obvykle k největším finančním transakcím v životě a proto si vždy zaslouží profesionální a odbornou péči.

Mám zájem